Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

O našej Materskej škole

Vážení občania, milí rodičia.

Cieľom a snahou opäť zriadiť Materskú školu v Hronseku je zabezpečiť poskytovanie verejných služieb v obci Hronsek v oblasti predprimárneho vzdelávania. Úpravou - prestavbou príležitostne využívaných priestorov v rámci obecného úradu (kultúrneho domu) pre potreby zriadenia jednotriednej materskej školy s prvkami inkluzívneho vzdelávania dosiahneme zlepšenie podmienok pre život mladých rodín v našej  obci.

Materská škola je orientovaná na tvorbu a ochranu životného prostredia. Environmentálne zameranie sme zvolili vzhľadom k tomu, že materská škola je situovaná v parku barokového kaštieľa, kde sa deti môžu prírody dotknúť každý deň a tak sa prirodzene naučia chrániť ju. Okolité prostredie ponúka deťom možnosti na aktívny pohyb, ale aj na pokojné prechádzky prírodou. 

Materská škola  je 1 triedna štátna škola, zriaďovateľom je Obec Hronsek. Poskytuje predprimárne vzdelávanie pre deti 3 - 6 ročné, i deti s odloženou povinnou školskou dochádzkou, formou celodenného, predškolského vzdelávania. Predprimárne vzdelanie ukončuje dieťa spravidla v školskom roku, v ktorom do 31. augusta dosiahne šiesty rok veku a dosiahne školskú spôsobilosť.


 

dnes je: 18.12.2018

meniny má: Sláva, Slávka

opis projektu Opis projektu  NFP302020H565.pdf (128 kB)

Program obnovy dediny

Barborská cesta

http://www.barborskacesta.com/

kamerový systém Tento projekt je spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky z.pdf (374.6 kB)
opis projektu Opis projektu  NFP302040P749.pdf (165.2 kB)
webygroup

Úvodná stránka