Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Klub dôchodcov

 

V našich obecných podmienkach je jednou z najaktívnejších skupín Klub dôchodcov, pod vedením pani Anny Veľkej, v počte členov 41. Je to generácia ľudí nepoznačená vysedávaním pri TV, alebo PC. Stretávanie človeka s človekom bolo neodmyslitenou súčasťou každodnného života. A tak sa stretávajú od roku 2004. Každý rok im pridá pár nových vrások, pár bielych vlasov, ale neberie im chuť do života, chuť stretávať sa, aby zabudli na svoje starosti, zdravotné problémy, ktoré sú ich súčasťou. Pripravujú rôzne akcie, aktívne spolupracujú so starostom a sú vždy nápomocní. O svojej činnosťi si vedú kroniku, kde sú zaznamenané všetky ich aktivity. Hovoria, že staroba je veľkou príležitosťou tešiť sa z prežitého. Je aj bremenom, ale s tým neurobia nič ..., no môže byť aj väčším darom a s tým sa už niečo robiť dá a oni veru usilovne pracujú ...  :-)

Guláš KD 02.JPGStretnutie členov klubu dôchodcov v Hronseku pri posedení pri guláši prišiel podporiť aj starosta obce  Ing. Miroslav Ostrihoň, PhD.

opekačka.jpgopekač.2.jpg


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Barborská cesta

http://www.barborskacesta.com/

webygroup

Úvodná stránka